Strona główna » JESIENNY KONKURS – WYGRAJ AKWARELE RENESANS

JESIENNY KONKURS – WYGRAJ AKWARELE RENESANS

sierysuje.pl jesienny konkurs rozdanie

Dziś będzie krótko, ale treściwie – kochani, jest rozdanie! Wraz z firmą Renesans zapraszam do zabawy wszystkich, także początkujących, a nawet osoby, które dopiero przymierzają się do rysowania. Można dostać zestaw 10 akwareli w kostkach i pędzelki, a także torbę i fartuch!

Dla początkujących to świetna „wyprawka”, a dla bardziej doświadczonych okazja, aby wypróbować akwarele Renesansu, polskiego producenta farb. markerów, pędzli i innych przydatnych każdemu artyście przyborów plastycznych.

Mamy dla Was kolory podstawowe w wersji chłodnej i ciepłej oraz kilka dodatkowych barw, idealnych nie tylko do malowania jesieni, ale także na przykład do urban sketchingu czy malarstwa botanicznego: Indian Yellow, Cadmium Yellow Light, Cadmium Red, Vermillion, Poland Blue, Phtalo Blue, Sap Green, Sepia, Burnt Umber, Burnt Sienna. Dodatkowo dwa pędzelki, większy i mniejszy oraz fartuch i torbę Renesansu.

Oto zasady rozdania:

 1. narysuj jesienny obrazek. Nie narzucamy motywu ani techniki, ale rysunek musi kojarzyć się z tą porą roku. To może być jesienny liść, pejzaż, gałązka jarzębiny, grzyb, kubek z gorącą herbatą, talerz zupy dyniowej, szalik, deszczowa chmura albo książka na długie i coraz już ciemniejsze wieczory.
 2. bawimy się na Instagramie. Tam trzeba wstawić obrazek, oznaczyć mnie (@inst_aga) i Renesans (@renesanspolska) oraz koniecznie użyć hasztagów #jesien_z_renesansem i #renesanspolska.
 3. obowiązkowym warunkiem udziału w zabawie jest polubienie instagramowych kont @inst_aga i @renesanspolska,
 4. oraz oznaczenie co najmniej dwóch znajomych, którzy też mogliby być zainteresowani udziałem w naszym konkursie.

Mile widziane także:

  polubienie naszych fanpage’y na Facebooku: się rysuje i Renesans,

udostępnienie konkursu na Instagramie.

Kiedy jesienny konkurs się zaczyna i kończy:

na wykonanie zadania macie dwa tygodnie od dziś, zabawę kończymy 21 listopada o 23.59,

wyniki ogłosimy 28 listopada, na moim i Renesansu kontach na Instagramie oraz na naszych facebookowych fanpage’ach,

w przypadku wygranej zgadzasz się podać swoje dane (imię i nazwisko oraz adres) w celu wysłania nagrody przez firmę Renesans.

 

Jak rysować jesień?

Choć kocham także wiosnę i lato, jesień jest dla mnie najbardziej inspirującą porą roku, jeśli chodzi o rysowanie. Nawet teraz, choć jestem bardzo zajęta, udało mi się stworzyć kilka obrazków – bo jak się oprzeć kolorowym liściom czy dyniom?

Jeśli jesteś początkującym rysownikiem, polecam Twojej uwadze doodle, bardzo proste rysuneczki. Jesiennym doodlom poświęciłam osobny wpis, zachęcając do narysowania wianka.

sierysuje.pl doodle jesień listopad

Inne artykuły które mogą Ci pomóc w realizacji konkursowego zadania:

Zajrzyj także na mój Instagram – jest tam sporo jesiennych rysunków, także sprzed kilku lat.

Życzę Ci miłej zabawy i trzymam kciuki za wygraną!

P.S. Nie masz konta na Instagramie? Tym razem zabawa Cię niestety ominie, ale obiecuję – wkrótce będzie coś fajnego także dla tych, którym nie po drodze z mediami społecznościowymi


Konkurs wygrałą Joanna, która ma swój fanpage na FB Zojka i konto na Instagramie @zojka.bb – tym oto uroczym obrazkiem. Gratuluję!

Udostępnij:

4 komentarze

 1. Maria Latoszek-Drawicz pisze:

  Zajmuję sie kaligrafią, wiec niestety udziału nie wezmę, ale farba Poland Blue mnie wzruszyła, jakoś mi się pomyślało o chabrach w zbożu. Jaki to odcień?

  • Agata
   Agata pisze:

   Niestety chyba nie mam tego odcienia, ale miło, że jest nie tylko „Prussian Blue”, ale także i nasz polski niebieski.

   Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.