Strona główna » WYZWANIE #KREATYWNEBUJO – MOJE RYSUNKI

WYZWANIE #KREATYWNEBUJO – MOJE RYSUNKI

sierysuje.pl wyzwania na Instagramie

Instagramowe kreatywne wyzwania niesamowicie motywują do systematycznego rysowania albo pisania. To świetna zabawa w gronie inspirujących osób.

Jak znaleźć ciekawe wyzwanie? Na początek przejrzyj konta, które obserwujesz, bo jest duża szansa, że ktoś albo organizuje wyzwanie, albo bierze w jakimś udział. Możesz także użyć hasztagów #wyzwanie, #challenge i poszukać. Albo zajrzeć na mojego Pinteresta, mam tam tablicę z wyzwaniami.

Na czym polegają wyzwania na Instagramie?

sierysuje.pl wyzwanie na instagramie rysunki

Zabawy zwane wyzwaniami są bardzo popularne na Instagramie. Można dzięki nim podszlifować jakąś umiejętność, odkryć ciekawe osoby o podobnych zainteresowaniach i dać się poznać innym. Staram się każdego miesiąca brać udział przynajmniej w jednym.

Wyzwanie trwa zazwyczaj miesiąc (niektóre mają wiele edycji), każdego dnia jest do zrealizowania jedno hasło z listy przygotowanej przez organizatora. Czasem interpretacja jest dowolna, czasem narzucona z góry. Nic się nie stanie, jeśli nie dasz rady każdego dnia wykonać zadania albo codziennie wrzucać zdjęcia – efekty można pokazywać od czasu do czasu.

Mój sposób na wyzwania

sierysuje.pl wyzwanie #kreatywnebujo

Brałam już udział w kilku wyzwaniach i tylko jedno zaliczyłam od A do Z. Wychodzę z założenia, że lepiej dobrze się bawić, porządnie realizując niektóre hasła, niż byle jak zaliczyć wszystkie. Bardzo podziwiam dyscyplinę osób, które nie tylko codziennie wrzucają zdjęcia, ale i biorą udział w kilku wyzwaniach naraz!

Styczeń był bardzo pracowitym miesiącem: uczyłam się na kursach Skillshare, trenowałam pismo Palmera z moją grupą Kochamy Pismo Ręczne, ćwiczyłam pilnie brush lettering. Mimo to nie zrezygnowałam z udziału w wyzwaniu #kreatywnebujo. Postanowiłam wybrać niektóre zadania i na nich się skupić. W efekcie powstało siedem akwarelowych obrazków – doliczając hasła wykaligrafowane i sfotografowane zrealizowałam ich w  sumie osiemnaście. Całkiem niezły wynik!

Moje własne wyzwanie, którego uczestnicy pracują nad swoim pismem odręcznym to #doskonalimypismo. Bardzo lubię także Inktober i Every Day in May.

Save

Save

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.