Strona główna » WSPÓŁPRACA

sierysuje.pl się rysuje blog współpraca

Pisany z pasją blog kreatywny się rysuje to miejsce pełne inspiracji i dobrej energii. Zachęcam w nim do odwagi w twórczym realizowaniu marzeń. Nie piszę z pozycji mentora, lecz osoby która sama relatywnie niedawno zaczęła przygodę z rysowaniem i pisaniem. Świetnie rozumiem lęki i wątpliwości osób początkujących, bo sama z nimi walczę. Jednocześnie wierzę, że w każdym z nas drzemie artysta, a „talent to tylko wielka cierpliwość”. Pasje twórcze bardzo wzbogaciły moje życie, nadały mu więcej sensu, pokazały mi, jak wiele piękna jest w codzienności. Na blogu pokazuję jak obudzić w sobie artystę.

Blog podzielony jest na trzy główne kategorie:

sierysuje.pl blog kredki

się rysuje: o rysowaniu i malowaniu. Przekonuję na własnym przykładzie, że każdy potrafi rysować, jeśli tylko chce. Podpowiadam jak zacząć, co kupić, gdzie się uczyć. Inspiruję do łapania w szkicowniku codziennych, zwykłych chwil – bo to one tworzą nasze życie.

sierysuje.pl blog kaligrafia

się pisze to miejsce, w którym piszę o… pisaniu. O nowoczesnej, nieformalnej kaligrafii (modern calligraphy), o sztuce rysowania liter (hand lettering) i o codziennym odręcznym pisaniu. Uwielbiam notesy, pióra wieczne, atramenty, tusze i brush peny – znajdziesz tu ich recenzje, zdjęcia i porady co z czym, dlaczego i po co.

sierysuje.pl bullet journal bujo

się planuje opowiada o Bullet Journalu – systemie łączącym zalety kalendarza, planera, szkicownika, zeszytu do kaligrafii, pamiętnika i jeszcze kilku innych notesów. To najbardziej elastyczny system planowania, jaki do tej pory wymyślono! Stosuję go od dawna (jestem jedną z pionierek tej metody w Polsce), pomógł mi zorganizować codzienność i stać się bardziej produktywną. Radzę od czego zacząć i pokazuję, jak w twórczy sposób zaadaptować tę metodę do własnych potrzeb.

Bardzo lubiane przez Czytelników są także:

sierysuje.pl jak rysować markerami

tutoriale rysunkowe i DYI, w których krok po kroku pokazuję, jak rysować, malować, pięknie pisać. Lubię uczyć i myślę, że to widać po tych tekstach – są przystępne i zachęcają Czytelników do praktycznego wykorzystania przekazanej przeze mnie wiedzy.

sierysuje.pl blog o malowaniu akwarelami

testy czyli zestawienia porównawcze przyborów do kaligrafii, pisania, malowania. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się testy notesów, które robię co kilka miesięcy. Bardzo dokładnie sprawdzam w nich jakość papieru pisząc różnymi pisadłami, oceniam także estetykę wykonania. To świetna ściągawka dla osób, które szukają dobrego notatnika np. do pisania piórem wiecznym albo do bulletjournalingu.

Zarówno wokół bloga, jak i mojej wielotysięcznej grupy facebookowej Kochamy Pismo Ręczne, zgromadzona jest zaangażowana grupa odbiorców. Są to zarówno osoby początkujące (uczące się od podstaw rysowania i ładnego pisania), jak i eksperci w dziedzinach o których piszę.

 

Moi Czytelnicy to ludzie zainteresowani kreatywnym spędzaniem czasu, chcący rozwijać twórcze pasje, pasjonaci piór wiecznych i notesów, akwareli i brush penów. Cenią oni wysoki poziom merytoryczny artykułów, przystępny język i moje lekkie pióro. Atutem bloga są także estetyczne zdjęcia (większość z nich jest mojego autorstwa) oraz oczywiście moje rysunki.

sierysuje.pl blog się rysuje kaligrafia

Blog dynamicznie się rozwija, w tej chwili (po roku istnienia) odwiedza go miesięcznie ponad 15 tysięcy osób, odsłaniając prawie 50 tysięcy stron. Przez ten czas opublikowałam ponad 100 wpisów, które zaciekawiły łącznie 75 tysięcy użytkowników, którzy wyświetlili w sumie ćwierć miliona stron. Również zaangażowanie Czytelników jest wysokie – na blogu jest ponad 2000 komentarzy, a współczynnik polubień na Instagramie jest ponadprzeciętnie duży. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się artykuły o kaligrafii, pracy nad charakterem pisma, malowaniu akwarelami i kreatywnym planowaniu w Bullet Journalu.

– 4600+ obserwujących

– 1900+ fanów

Jestem otwarta na różne formy współpracy:

  • serie/cykle artykułów na dany temat,
  • posty sponsorowane,
  • sponsoring całej strony,
  • reklamy w wybranych miejscach.

Ceny wpisów sponsorowanych zaczynają się od 1900 zł. W sprawie szczegółów i po dalsze informacje proszę o kontakt mailowy: agata@sierysuje.pl

sierysuje.pl blog o kaligrafii

Udostępnij: