Strona główna » WSPÓŁPRACA

sierysuje.pl się rysuje blog współpraca

? Aktualne statystyki (styczeń 2021):

odwiedziny ok. 63 000 miesięcznie, UU ok. 28 000, grupa na Facebooku ok. 8200, fanpage obserwatorzy ok. 3300, Instagram obserwatorzy ok. 7000.

W sprawie szczegółów i po dalsze informacje proszę o kontakt mailowy: agata@sierysuje.pl

 

Pisany z pasją blog kreatywny się rysuje to miejsce pełne inspiracji i dobrej energii. Zachęcam w nim do odwagi w twórczym realizowaniu marzeń. Nie piszę z pozycji mentora, lecz osoby która sama relatywnie niedawno zaczęła przygodę z rysowaniem i pisaniem. Świetnie rozumiem lęki i wątpliwości osób początkujących, bo sama z nimi walczę. Jednocześnie wierzę, że w każdym z nas drzemie artysta, a „talent to tylko wielka cierpliwość”. Pasje twórcze bardzo wzbogaciły moje życie, nadały mu więcej sensu, pokazały mi, jak wiele piękna jest w codzienności. Na blogu pokazuję jak obudzić w sobie artystę.

Blog podzielony jest na trzy główne kategorie:

sierysuje.pl blog kredki

się rysuje: o rysowaniu i malowaniu. Przekonuję na własnym przykładzie, że każdy potrafi rysować, jeśli tylko chce. Podpowiadam jak zacząć, co kupić, gdzie się uczyć. Inspiruję do łapania w szkicowniku codziennych, zwykłych chwil – bo to one tworzą nasze życie.

sierysuje.pl blog kaligrafia

się pisze to miejsce, w którym piszę o… pisaniu. O nowoczesnej, nieformalnej kaligrafii (modern calligraphy), o sztuce rysowania liter (hand lettering) i o codziennym odręcznym pisaniu. Uwielbiam notesy, pióra wieczne, atramenty, tusze i brush peny – znajdziesz tu ich recenzje, zdjęcia i porady co z czym, dlaczego i po co.

sierysuje.pl bullet journal bujo

się planuje opowiada o Bullet Journalu – systemie łączącym zalety kalendarza, planera, szkicownika, zeszytu do kaligrafii, pamiętnika i jeszcze kilku innych notesów. To najbardziej elastyczny system planowania, jaki do tej pory wymyślono! Stosuję go od dawna (jestem jedną z pionierek tej metody w Polsce), pomógł mi zorganizować codzienność i stać się bardziej produktywną. Radzę od czego zacząć i pokazuję, jak w twórczy sposób zaadaptować tę metodę do własnych potrzeb.

Bardzo lubiane przez Czytelników są także:

sierysuje.pl jak rysować markerami

tutoriale rysunkowe i DYI, w których krok po kroku pokazuję, jak rysować, malować, pięknie pisać. Lubię uczyć i myślę, że to widać po tych tekstach – są przystępne i zachęcają Czytelników do praktycznego wykorzystania przekazanej przeze mnie wiedzy.

sierysuje.pl blog o malowaniu akwarelami

testy czyli zestawienia porównawcze przyborów do kaligrafii, pisania, malowania. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się testy notesów. Bardzo dokładnie sprawdzam w nich jakość papieru, oceniam także estetykę wykonania. To świetna ściągawka dla osób, które szukają dobrego notatnika np. do pisania piórem wiecznym albo do bullet journalingu.

Zarówno wokół bloga, jak i mojej wielotysięcznej grupy facebookowej Kochamy Pismo Ręczne, zgromadzona jest zaangażowana grupa odbiorców. Są to zarówno osoby początkujące (uczące się od podstaw rysowania i ładnego pisania), jak i eksperci w dziedzinach o których piszę.

 

Moi Czytelnicy to ludzie zainteresowani kreatywnym spędzaniem czasu, chcący rozwijać twórcze pasje, pasjonaci piór wiecznych i notesów, akwareli i brush penów. Cenią oni wysoki poziom merytoryczny artykułów, przystępny język i moje lekkie pióro. Atutem bloga są także estetyczne zdjęcia (większość z nich jest mojego autorstwa) oraz oczywiście moje rysunki.

sierysuje.pl blog się rysuje kaligrafia

Blog dynamicznie się rozwija, szczególnym zainteresowaniem cieszą się artykuły o kaligrafii, pracy nad charakterem pisma, malowaniu akwarelami i kreatywnym planowaniu w Bullet Journalu.

Jestem otwarta na różne formy współpracy:

  • serie/cykle artykułów na dany temat,
  • posty sponsorowane,
  • sponsoring całej strony,
  • reklamy w wybranych miejscach,
  • promocja produktów na moim Instagramie.

W sprawie szczegółów i po dalsze informacje proszę o kontakt mailowy: agata@sierysuje.pl

sierysuje.pl blog o kaligrafii

Udostępnij: