Strona główna » O MNIE

Mam na imię Agata i jestem uzależniona od farb, notesów, stalówek i atramentu. Rysuję na spacerach, w kawiarniach, na wakacjach. W kolejce do dentysty, w korku i na nudnym zebraniu. A kiedy odkładam pędzel, to ćwiczę kaligrafię, testuję notesy albo przekopuję Internet w poszukiwaniu najlepszego tuszu świata. się rysuje to miejsce, w którym dzielę się moimi pasjami i zainteresowaniami. Jeśli tylko zechcesz, pomogę Ci żyć kreatywniej, być może odkryć wspaniałe hobby, nauczyć się ładniej pisać, utrwalać codzienność rysunkami, poznać planowanie metodą bulletjournalingu.

Kim jestem? Przez wiele lat byłam dziennikarką, mam dwoje nastoletnich dzieci i mieszkam w Warszawie. Kocham książki, dobrą kawę oraz podróże. Od wielu lat bloguję, aktywnie uczestniczę w internetowych społecznościach rysowników, kaligrafów, bulletjournalistów. Wierzę, że każdy jest artystą, tylko jeszcze tego nie odkrył.

W lipcu 2018 ukazała się książka „Weź wyjdź” (Wydawnictwo Znak), którą zilustrowałam.

Moją wiedzę o poprawie charakteru pisma, nauce pisania i codziennym piśmie odręcznym zebrałam w książce „Italik. Pisz ładniej”. To podręcznik i dwa zeszyty ćwiczeń (dla dorosłych i dla dzieci) do nauki italika, ładnego, czytelnego, szybkiego i najbardziej uniwersalnego kroju pisma odręcznego. Książkę można kupić w moim sklepie KLEKSOGRAFIA tutaj.

W mediach o mnie:

Tygodnik Powszechny

Tygodnik Polityka

Gazeta Wyborcza (magazyn kulturalny Co jest grane)

Label Magazine

Rzeczpospolita (magazyn publicystyczno-reporterski Plus Minus)

Zapraszam Cię serdecznie do mojej grupy facebookowej Kochamy Pismo Ręczne. Dołącz do ponad ośmiu tysięcy wielbicieli literek, piór wiecznych, notesów!

desktop

Save

Udostępnij: