Strona główna » URODZINY SIĘ RYSUJE. ANKIETA BLOGOWA

URODZINY SIĘ RYSUJE. ANKIETA BLOGOWA

sierysuje.pl Agata blog o rysowaniu blog o kaligrafii

Grudzień to na blogu się rysuje czas podsumowań (jestem z Wami już rok!), a także snucia planów na przyszłość. W przyszłorocznym blogowaniu chciałabym uwzględnić życzenia Czytelników, dlatego zapraszam do wypełnienia ankiety – dzięki niej poznam Was lepiej!

Kiedy rok temu stworzyłam bloga się rysuje, nie byłam pewna jak go przyjmiecie. Czy ktoś w ogóle zechce czytać o rysowaniu albo kaligrafii? Okazało się, że trafiłam w dziesiątkę. Blog jest niszowy – ale nie do końca, specjalistyczny – ale na luzie, ekspercki – ale bez zadęcia. Dla mnie jest miejscem, w którym z prawdziwą przyjemnością dzielę się swoimi twórczymi pasjami, dla Was źródłem inspiracji i lekko podanej wiedzy.

Przez te dwanaście miesięcy ukazało się prawie 100 wpisów, napisałam e-booka, spotkałam się z Czytelniczkami na handletteringowym warsztacie, wystartowałam z newsletterem. Statystyki pięknie urosły –  co miesiąc zagląda Was tu kilkanaście tysięcy!

sierysuje.pl blog kreatywny o rysowaniu i kaligrafii

Cały poprzedni rok budowałam się rysuje, eksperymentowałam z tematami, a także uczyłam się – zarówno nowych kreatywnych umiejętności, ale i blogowania. Bo chociaż jestem aktywna w blogosferze od ponad 10 lat, to ona tak dynamicznie się zmienia, że wiele rzeczy musiałam sobie przyswoić, a pewne sprawy przewartościować.

Blog to ja, autorka. To także Wy, Czytelnicy – nie wirtualne byty, ale konkretni ludzie po drugiej stronie monitora. Cieszę się, że oprócz tego że czytacie się rysuje, także do mnie piszecie, radzicie się w różnych sprawach, podpowiadacie tematy, czasem krytykujecie. 😉 To znaczy, że blog nie jest Wam obojętny, a o to przecież chodzi.

Trochę już Was znam (niektórych nawet osobiście), ale chciałabym dowiedzieć się więcej. Dlatego zapraszam do wypełnienia ankiety. Zajmie to tylko kilka minut, a dla mnie będzie ogromną pomocą przy planowaniu rozwoju bloga w przyszłym roku. Chcę pisać o tym, co mnie samą interesuje, ale oczywiście z uwzględnieniem uwag i życzeń Czytelników. Żebyście zdobywali konkretną wiedzę i chętnie tu wracali. Znam statystyki i wiem, które artykuły najczęściej czytacie. Zależy mi jednak nie na słupkach i procentach, ale na opinii realnych ludzi.

Niektóre moje artykuły lubisz bardziej od innych? A może są jakieś tematy, których do tej pory nie poruszyłam, a chcesz o nich przeczytać? Pisz szczerze! Ankieta jest anonimowa, a czas na jej wypełnienie to ponad dwa tygodnie (do 27 grudnia). Mam nadzieję, że w przedświątecznym zamieszaniu znajdziesz dla mnie chwilkę czasu. 🙂

(ankieta zamknięta – dziękuję za liczny udział!)

Udostępnij:

14 komentarzy

 1. Kamilciaa pisze:

  Wypełniłam dzisiaj, czy to nie za późno? Niestety przeoczyłam ten wpis, jestem tu od niedawna i nie mogę się oderwać, tyle tu cudowności 🙂

  • Agata
   Agata pisze:

   Ankiety zbierałam do 27 grudnia, mam już podsumowanie, ale nie zamknęłam możliwości wypełniania i na pewno będę czytała/analizowała, jeśli ktoś się zdecyduje wysłać ją po terminie 🙂 Dziękuję za Twój głos i za miłe słowa

  • Agata
   Agata pisze:

   Dziękuję za wypełnienie – roczek to dobry moment na takie podsumowanie i sprawdzenie, czy podążam w dobrym kierunku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.