Strona główna » STREFA CZYTELNIKA MOJEJ KSIĄŻKI „ITALIK. PISZ ŁADNIEJ”

STREFA CZYTELNIKA MOJEJ KSIĄŻKI „ITALIK. PISZ ŁADNIEJ”

sierysuje.pl strefa czytelnika podręcznik italik pisz ładniej

Podręcznik ładnego pisania italikiem będzie książką interaktywną. Przygotowuję dla jej Czytelników specjalną zahasłowaną stronę, którą nazwałam Strefą Czytelnika. Co na niej znajdą?

Już wkrótce ukaże się drukiem moja pierwsza książka: podręcznik italika wraz z zeszytami ćwiczeń dla dzieci i dorosłych. Oprócz tego, że praktyczna, mądra i ładna, to także będzie nowoczesna, bo interaktywna. W Strefie Czytelnika umieszczę dodatkowe materiały, które ułatwią i umilą naukę pisma italik. Będzie je można pobrać i wydrukować.

W Strefie Czytelnika znajdziesz między innymi:

 • liniatury do ćwiczenia różnych rozmiarów liter pisanych prosto i pod kątem
 • kolorowanki, podobne jak w zeszytach ćwiczeń, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim uczą (rozwijają małą motorykę, oswajają z elementami budującymi italikowe litery, na przykład owalami i charakterystycznymi zaokrąglonymi trójkątami). Przydadzą się nie tylko dzieciom, polecam je także tym dorosłym, którzy od dawna nie pisali odręcznie i chcą poćwiczyć dłonie.
 • duży i mały alfabet do trenowania.

sierysuje.pl strefa czytelnika książki italik

Do Strefy Czytelnika będę sukcesywnie dodawała nowe treści do pobrania, w miarę jak mi będą przychodziły do głowy. W ten sposób po wydrukowaniu książki będę ją mogła uzupełniać. Będzie tam też miejsce na dialog z Czytelnikami, pytania i odpowiedzi do książki.

Jeśli masz pomysł, życzenie co do tego wyjątkowego miejsca – daj mi znać w komentarzu lub napisz do mnie.

pierwszy polski podręcznik ładnego pisania „Italik. Pisz ładniej”

FAQ mojej książki

 tu kupisz podręcznik, zeszyt ćwiczeń dla dzieci i zeszyt ćwiczeń dla dorosłych w przedsprzedaży. W ten sposób nie tylko zaklepiesz sobie egzemplarz, ale i pomożesz mi w wydaniu książki!

 na tej stronie możesz podglądać postępy w procesie wydawniczym mojej książki

a tutaj jest pierwszy artykuł o italiku i opowieść o tym, jak pomógł mojemu synowi poprawić wygląd pisma

Marzysz, aby poprawić swój charakter pisma? A może Twoje dziecko bazgrze i pragniesz mu pomóc? Italik to pismo czytelne, ładne i proste. Chcesz się go nauczyć? Kup pierwszy polski podręcznik ładnego pisania. Kliknij TUTAJ!

Udostępnij:

6 komentarzy

 1. Lili pisze:

  Już nie mogę się doczekać:) w całym tym wirusiwym zamieszaniu nauka pisania to jedna z bardziej mających i odstresowujacych rzeczy jakie odkryłam. Można się kompletnie oderwać i nie myśleć o tym całym chaosie. Czekam z niecierpliwością na te materiały:)!!!

  • Agata
   Agata pisze:

   Lili, ja też staram się „uciekać” w świat sztuki i kaligrafii, żeby nie zwariować.

   Mam nadzieję, że proces wydawniczy książki nie ucierpi w obecnej sytuacji. A jeśli tak się zdarzy – że Czytelnicy przyjmą to ze zrozumieniem.

   Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.